Termoregulatory Termofol

Termoregulatory odpowiadają za sterowanie ogrzewaniem w każdym pomieszczeniu. Zaprogramowane ręcznie, lub przy użyciu aplikacji w telefonie zwiększają komfort i oszczędność systemu.

Jak termoregulatory zapewniają oszczędność i bezpieczeństwo?

Termoregulator steruje mocą, oraz temperaturą folii i mat grzewczych. 

Zapewnia także bezpieczeństwo systemu i dokładną regulację temperatury dzięki dwóm czujnikom. Jeden z nich znajduje się w samym termoregulatorze i mierzy temperaturę powietrza, a drugi dba o bezpieczeństwo i dodatkowy komfort mierząc na bieżąco temperaturę folii grzewczych. Dzięki podwójnemu pomiarowi system działa wielokrotnie bardziej precyzyjnie i dokładnie. 

 

Oszczędność uzyskuje się dzięki programowaniu i możliwości nagrzewania indywidualnych pomieszczeń. Ogrzewaj strefy, w których spędzasz czas, a pozostałe pozostają nieaktywne, dzięki czemu nie tracisz energii.

Rodzaje termoregulatorów

W ofercie posiadamy dwa rodzaje termoregulatorów – z WI-FI łączące się z aplikacją, lub bez.


Te pierwsze pozwalają połączyć cały dom w jeden inteligentny system sterowania ogrzewaniem, którym możesz sterować z dowolnego miejsca na świecie, dzięki czemu zawsze jest dostosowany do Twojego trybu życia i daje niesamowitą wygodę tworzenia programów ogrzewania dla Twojego domu.


Termoregulatory bez WI-FI nie dają możliwości łączenia się z aplikacją jednak wciąż pozwalają na tworzenie programów ogrzewania dla indywidualnych pomieszczeń i stref grzewczych ręcznie.

Chcesz poznać koszty ogrzewania w Twoim domu?

Poznaj pozostałe elementy systemu

Inteligentny regulator

Reguluję prace systemu i zapewnia ekonomię. Regulator posiada dwa czujniki, które dbają o komfort i temperaturę pomieszczenia.

Wygodna aplikacja

Dzięki aplikacji ustawisz program, który automatycznie ogrzeje zimne płytki na poranny prysznic i wyłączy się po Twoi  wyjściu z domu.

Folia
grzewcza

Ultracienka folia grzewcza instalowana pod panelami i drewnem ogrzeje Twój Dom przyjemnym i zdrowym ciepłem nawet w najzimniejsze dni.

Mata
grzewcza

Mata grzewcza uzupełnia funkcjonalności folii grzewczej. Mata ma swoje zastosowywanie w podłogach wyłożonych płytkami ceramicznymi.