Promienniki podczerwieni Termofol

Promienniki podczerwieni świetnie sprawdzają się w mniej używanych pomieszczeniach jak garaże, warsztaty, magazyny, lub jako sposób na zmianę starych grzejników na nowe i lepsze.

Promienniki podczerwieni - wygodne rozwiązanie dla specyficznych potrzeb

Panele grzewcze nagrzewają pomieszczenie natychmiast po ich włączeniu do źródła zasilania. Pozwalają to komfortowo pracować i przebywać w ogrzewanej dzięki nim strefie bez potrzeby kosztownego nagrzewania pomieszczenia.

Promienniki to również idealne rozwiązanie do niewielkich pomieszczeń gdzie nie jest możliwy montaż folii, lub mat grzewczych.

Jak działają promienniki podczerwieni?

Promiennik podczerwieni działa odmiennie niż ogrzewanie tradycyjne (konwekcyjne). Ciepło jest wysyłane (promieniowane) w postaci promieniowania podczerwonego bez potrzeby nagrzewania powietrza, ścian, mebli, a dopiero na końcu daje się je odczuć jako zwiększenie temperatury w pomieszczeniu. Promiennik bezpośrednio ogrzewa znajdujące się na jego drodze przedmioty i ludzi co daje odczucie komfortu cieplnego właściwie natychmiast.

Chcesz poznać koszty ogrzewania w Twoim domu?

Poznaj pozostałe elementy systemu

Inteligentny regulator

Reguluję prace systemu i zapewnia ekonomię. Regulator posiada dwa czujniki, które dbają o komfort i temperaturę pomieszczenia.

Wygodna aplikacja

Dzięki aplikacji ustawisz program, który automatycznie ogrzeje zimne płytki na poranny prysznic i wyłączy się po Twoi  wyjściu z domu.

Folia
grzewcza

Ultracienka folia grzewcza instalowana pod panelami i drewnem ogrzeje Twój Dom przyjemnym i zdrowym ciepłem nawet w najzimniejsze dni.

Mata
grzewcza

Mata grzewcza uzupełnia funkcjonalności folii grzewczej. Mata ma swoje zastosowywanie w podłogach wyłożonych płytkami ceramicznymi.