Maty grzewcze pod płytki do ogrzewania akumulacyjnego

Maty grzewcze stosuje się pod płytki. Najczęściej w łazienkach, wiatrołapach, oraz kuchniach. Uzupełniają system ogrzewania oparty o folie grzewcze.

maty grzewcze pod płytki i wylewkę

Czym są i jak działają maty grzewcze?

Maty grzewcze stanowią uzupełnienie systemu ogrzewania foliami grzewczymi. 


Stosuje się je tam, gdzie folie grzewcze nie radzą sobie najlepiej – pod ceramiką i w wylewce – dzięki temu system jest kompletny i dostosowany do każdego rodzaju pokrycia podłogi. Maty grzewcze potrzebują więcej czasu, aby nagrzać podłogę przez dużą bezwładność cieplną wylewki, oraz ceramiki, lecz jednocześnie gromadzą większą ilość ciepła, które oddają równomiernie przez wiele godzin. 


Sterowane za pomocą termoregulatora, lub aplikacji dostosowują się do Twojego rytmu dnia i zapewniają maksymalny komfort użytkowania.

Maty grzewcze nie wymagają konserwacji i obsługi jak inne systemy ogrzewania, a producent zapewnia do 25 lat gwarancji perfekcyjnego działania.

Zastosowanie mat grzewczych

Maty grzewcze sprawdzają się doskonale jako wygodna alternatywa dla klasycznej „podłogówki. Można je wykorzystywać zarówno do podstawowego, jak i dodatkowego dogrzewania łazienek, kuchni, salonów, przedpokojów oraz wielu innych pomieszczeń w domach, biurach czy obiektach użytkowych, w których podłoga pokryta jest płytkami. Instalacja maty grzewczej nie powoduje  podniesienia poziomu posadzki, zapewniając przyjemne uczucie ciepłej podłogi, które dodatkowo zwiększa komfort użytkowania każdego pomieszczenia w którym zostanie zasotsowana. 

Gwarancja i bezpieczeństwo

Maty grzewcze objęte są aż 25 letnią gwarancją, a jakość wykonania pozwala szacować żywotność systemu na nawet 100 lat

 

Maty grzewcze nie posiadają ruchomych elementów systemu, nie przepływa przez nie woda, a więc nie istnieje możliwość wycieków i awarii. 

 

Kiedy mata grzewcza zostaje zatopiona w kleju, lub wylewce zostaje w takim stanie przez kolejne dziesiątki lat bez strachu o jakiekolwiek awarie i problemy techniczne.   

Chcesz poznać koszty ogrzewania w Twoim domu?

Poznaj pozostałe elementy systemu

Inteligentny termoregulator

Reguluję prace systemu i zapewnia ekonomię. Regulator posiada dwa czujniki, które dbają o komfort i temperaturę pomieszczenia.

Wygodna aplikacja

Dzięki aplikacji ustawisz program, który automatycznie ogrzeje zimne płytki na poranny prysznic i wyłączy się po Twoi  wyjściu z domu.

Folia
grzewcza

Ultracienka folia grzewcza instalowana pod panelami i drewnem ogrzeje Twój Dom przyjemnym i zdrowym ciepłem nawet w najzimniejsze dni.

Mata
grzewcza

Mata grzewcza uzupełnia funkcjonalności folii grzewczej. Mata ma swoje zastosowywanie w podłogach wyłożonych płytkami ceramicznymi.