Aplikacja na smartfon Termofol

Aplikacja zwiększa komfort i pomaga oszczędzać na ogrzewaniu dzięki spersonalizowanym programom.

Jak aplikacja zapewniają oszczędność i bezpieczeństwo?

Ogromne zalety ogrzewania indywidualnych pomieszczeń dzięki aplikacji mobilnej najlepiej obrazuje przykład z życia

Załóżmy, że wstajesz rano do pracy o godzinie 6.30 i wychodzisz z domu o 7.30. Jesz śniadanie i bierzesz prysznic.

 

Dzięki ustawionemu programowi system zaczyna ogrzewać zimne płytki w łazience i kuchni już o 6.15. Dzięki temu kiedy bierzesz prysznic i przygotowujesz śniadanie, chodzisz po przyjemnie nagrzanej podłodze.

Program automatycznie wyłącza ogrzewanie kiedy wychodzisz z domu, a następnie ogrzewa wybrane pomieszczenia zaraz przed Twoim powrotem z pracy. Możesz dopasować program do swojego trybu życia, zyskując komfort, a jednocześnie nie tracisz pieniędzy na ogrzewanie stref, w których nie przebywasz przez większość dnia.

Chcesz poznać koszty ogrzewania w Twoim domu?

Poznaj pozostałe elementy systemu Termofol

Inteligentny regulator

Reguluję prace systemu i zapewnia ekonomię. Regulator posiada dwa czujniki, które dbają o komfort i temperaturę pomieszczenia.

Wygodna aplikacja

Dzięki aplikacji ustawisz program, który automatycznie ogrzeje zimne płytki na poranny prysznic i wyłączy się po Twoi  wyjściu z domu.

Folia
grzewcza

Ultracienka folia grzewcza instalowana pod panelami i drewnem ogrzeje Twój Dom przyjemnym i zdrowym ciepłem nawet w najzimniejsze dni.

Mata
grzewcza

Mata grzewcza uzupełnia funkcjonalności folii grzewczej. Mata ma swoje zastosowywanie w podłogach wyłożonych płytkami ceramicznymi.